- Το προϊόν Brushcutter Efco DS 4000T (Αντιγραφή) έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
- Το προϊόν Angle Grinder FLEX LE 15-11 125 Adjustable (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) (Αντιγραφή) έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Καλάθι Το προϊόν “Καροτσάκι μεταφοράς για ANNOVI REVERBERI AR-614/615” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Frequently bought together
- Καροτσάκι μεταφοράς για ANNOVI REVERBERI AR-614/615190,00 €
Περιγραφή
- Σώμα αλουμινίου για υψηλή αντοχή
- Στροφαλοφόρα αντλία με 3 κεραμικά έμβολα (ορειχάλκινη κεφαλή)
- Μονοφασικός επαγωγικός ηλεκτροκινητήρας με θερμικό προστασίας
- TSS:Αυτόματη βαλβίδα by-pass με εκτόνωση πίεσης στην κεφαλή της αντλίας
- Ενσωματωμένο σύστημα αναρρόφησης απορρυπαντικού
- Μέγιστη θερμοκρασία νερού εισόδου στους 60 βαθμούς
- Εύκολο κούμπωμα σε τρόλεϋ για την μεταφορά (δεν περιλαμβάνεται, 41119)
Περιλαμβάνει: πιστόλι, κάνη με ρυθμιζόμενο ακροφύσιο βεντάλια.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Annovi Reverberi |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος Μονοφασικό |
| Πίεση | 160 bar |
| Παροχή νερού | 510 Ltr/h |
| Ισχύς Μοτέρ | 2900 W |
| Στροφές | 2800 rpm |
| Βάρος Προϊόντος | 18.4 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 2 Έτη |
Related products
-
Πλυστικό Nilfisk CORE 150-10 POWERCONTROL
416,00 €Original price was: 416,00 €.290,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 290,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Πλυστικό Michelin MPX22EHX
378,00 €Original price was: 378,00 €.285,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 285,00 €.Διαβάστε περισσότερα


Ελληνικά
Αγγλικά


























































