HomeΜηχανήματα ΝικολαΐδηςΕργαλεία ΧειρόςΗλεκτρικά ΕργαλείαΚατεδαφιστικό Πιστολέτο FF GROUP DH 15-0 PRO
- Το προϊόν Tool Set FLEX-Percussion Drill Driver & Pulsing Screwdriver 18V (Αντιγραφή) έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR140M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
- Δυνατός κινητήρας 1750W
- Διπλό αντικραδασμικό σύστημα
- Βοηθητική λαβή για μεταφορά
- Λαβή με μείωση δονήσεων
- Βαλίτσα αποθήκευσης με ρόδες
Περιλαμβάνονται στη συσκευασία: πλαϊνή λαβή, καλέμι, λιπαντικό και βαλίτσα.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | FF GROUP |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 1750W |
| Κρούσεις | 48 Joule |
| Υποδοχή Εργαλείου | 30 mm ΕΞΑΓΩΝΟ |
| Καλώδιο | 6 m |
| Βάρος Προϊόντος | 14.2 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 2 Έτη |
Related products
-
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κονιάματος BENMAN MKN120M
50,00 €Original price was: 50,00 €.33,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 33,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
FLEX PACK BF10 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.145,00 €Original price was: 1.145,00 €.739,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 739,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF4 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
706,00 €Original price was: 706,00 €.419,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 419,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF8 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
935,00 €Original price was: 935,00 €.569,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 569,00 €.Διαβάστε περισσότερα


Ελληνικά
Αγγλικά

























































