HomeΜηχανήματα ΝικολαΐδηςΕργαλεία ΧειρόςΕργαλεία ΜπαταρίαςΤριβείο τοίχου -καμηλοπάρδαλη- FLEX GE MH 18.0-EC/5.0
Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Κινητήρας χωρίς ψύκτρες (brushless ec-motor) με μεγαλύτερη απόδοση και διάρκεια ζωής.
Πολύ πρακτικό, ελαφρύ εργαλείο για βέλτιστη άνεση κατά το χειρισμό.
Με δυνατότητα για εναλλάξιμες κεφαλές που κουμπώνουν και αφαιρούνται με ένα κλικ.
Η κεφαλή λείανσης καρδανικής έδρασης εξασφαλίζει υψηλή ευελιξία και βέλτιστη εργονομία.
Περιλαμβάνονται ασφάλεια σύνδεσης (406023), δύο μπαταρίες των 5,0Ah (445894), φορτιστή (417882) και υφασμάτινη τσάντα (408867).
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Flex |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |
| Στροφές | 1130 – 1730 rpm |
| Δίσκος | 225 mm (VELCRO) |
| Μήκος | 1440 mm |
| Βάρος Προϊόντος | 2.8 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
Related products
-
FLEX PACK BF9 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.082,00 €Original price was: 1.082,00 €.639,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 639,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF10 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.145,00 €Original price was: 1.145,00 €.739,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 739,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK120M
50,00 €Original price was: 50,00 €.33,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 33,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά



























































