Καλάθι Το προϊόν “Φυσητήρας Efco SA 2500” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Η Husqvarna LC 356VP είναι μία ισχυρή αυτοπροωθούμενη μηχανή γκαζόν με κινητήρα OHC με μεταβλητή ταχύτητα και εύκολη εκκίνηση, σχεδιασμένη για μεγαλύτερους κήπους. Εξοπλισμένη με ένα πλατύ, ανθεκτικό χαλύβδινο πλαίσιο κοπής και δυνατότητα εκτίναξης. Το εργονομικό και εύκολα πτυσσόμενο τιμόνι και το εύκολο ρυθμιζόμενο ύψος κοπής καθιστούν κάθε κόψιμο απλούστερο. Ο εξαιρετικά μεγάλος συλλέκτης και η λεπίδα συλλογής αφήνουν λιγότερα αποκόμματα στο γρασίδι για μια καθαρή, επαγγελματική εμφάνιση.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Βενζίνης |
| Κινητήρας | HONDA GCVX-170 |
| Κίνηση | Αυτοπροώθηση (4,5 km/h) |
| Πλάτος Κοπής | 56 cm |
| Ύψος Κοπής | 25 – 75 mm (κεντρική ρύθμιση με μοχλό) |
| Χωρητικότητα Κάδου | 75 Ltr |
| Σασί - Πλαίσιο | Ατσάλινο |
| Βάρος Προϊόντος | 37,5 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
Φυσητήρας Efco SA 2500
365,00 €Original price was: 365,00 €.319,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 319,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά


























































