Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-σοβά BENMAN WK120M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
- Κλείδωμα ατράκτου για γρήγορες και ασφαλείς αλλαγές τροχών
- Ιδιαίτερα επίπεδη κεφαλή γραναζιού για εργασία σε γωνίες και σε στενούς χώρους
- Προστασία από ακούσια επανεκκίνηση
Περιλαμβάνει προστατευτικό κάλυμμα, πλαϊνή λαβή, ροδέλα σύσφιξης, παξιμάδι σύσφιξης και κλειδί.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Hikoki |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 730 W |
| Δίσκος | 125 mm |
| Στροφές | 10000 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Βάρος Προϊόντος | 1.8 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 2 Έτη |
Related products
-
FLEX PACK BF4 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
706,00 €Original price was: 706,00 €.419,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 419,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK140M
53,00 €Original price was: 53,00 €.35,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M
58,00 €Original price was: 58,00 €.38,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 38,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR140M
52,00 €Original price was: 52,00 €.34,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 34,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































