Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK140M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Με ηλεκτρονική ρύθμιση στροφών.
Περιλαμβάνει πλαϊνή χειρολαβή, κλειδί αλλαγής δίσκου και προφυλακτήρα δίσκου Quick Release.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 900 W |
| Δίσκος | 125 mm |
| Στροφές | 4000 – 12000 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Βάρος Προϊόντος | 1.8 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
FLEX PACK BF1 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
651,00 €Original price was: 651,00 €.399,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 399,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF3 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
786,00 €Original price was: 786,00 €.489,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 489,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M
58,00 €Original price was: 58,00 €.38,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 38,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK140M
53,00 €Original price was: 53,00 €.35,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK120M
50,00 €Original price was: 50,00 €.33,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 33,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά

























































