Καλάθι Το προϊόν “Γωνιακός Τροχός FLEX L 811 125” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |
| Στροφές | 0-2600 rpm |
| Ροπή | 220 Nm |
| Κρούσεις | 0-3400 bpm |
| Εύρος Τσοκ | 1/4'' HEX |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος μηχάνημα/ 1 έτος μπαταρία |
Related products
-
FLEX PACK BF1 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
651,00 €Original price was: 651,00 €.399,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 399,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR140M
52,00 €Original price was: 52,00 €.34,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 34,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR120M
42,00 €Original price was: 42,00 €.28,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 28,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































