Περιγραφή
Το νέο K 540i είναι ένα δισκοπρίονο μπαταρίας, βελτιστοποιημένο για εργασίες εξωραϊσμού κήπων, τοιχοποιίας και διαμόρφωσης εξωτερικών χώρων. Διαθέτει λειτουργία φρένου X-Halt™ για μεγαλύτερη ασφάλεια λειτουργίας και εξαιρετική αναλογία ισχύος/βάρους με βέλτιστη ισορροπία. Προσφέρει βάθος κοπής 100 mm με ρυθμιζόμενο προστατευτικό δίσκου και λειτουργεί τέλεια τόσο για υγρή όσο και για στεγνή κοπή. Το K 540i είναι εργονομικό και φιλικό προς τον χρήστη, με χαμηλές δονήσεις και μηδενικές εκπομπές CO₂ κατά τη χρήση.
| Κινητήρας | |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία |
| Μοτέρ | |
| Battery eco system | BLi-X |
| Εξοπλισμός κοπής | |
| Μέγιστο βάθος κοπής | 100 mm |
| Διάμετρος δίσκου, μέγιστη | 267 mm |
| Διάμετρος άξονα | 25.4 mm |
| Πάχος δίσκου, μέγιστο | 3 mm |
| Περιφερειακή ταχύτητα, μέγιστη | 77 m/s |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος προϊόντος | 558 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 200 mm |
| Ύψος προϊόντος | 330 mm |
| Βάρος | 4,17 kg |
| Ήχος και θόρυβος | |
| Επίπεδο πίεσης θορύβου στον χειριστή | 101,5 dB(A) |
| Δονήσεις | |
| Δονήσεις αριστερής λαβής | 2,2 m/s² |
| Δονήσεις δεξιάς λαβής | 1,9 m/s² |
*Δεν περιλαμβάνονται μπαταρίες.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά



























































