Καλάθι Το προϊόν “Δίσκος HUSQVARNA ELITE-CUT S6 Φ125 Gold” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Η μέθοδος Cut-n-Break είναι μια φυσική επιλογή όταν απαιτείται βαθιά κοπή με χαμηλά κόστη συντήρησης. Το K 760 Cut-n-Break σας επιτρέπει να κόψετε από μια πλευρά έως και 400 mm. Οι δύο δίσκοι υψηλής ταχύτητας δημιουργούν ένα κανάλι κοπής και το ενδιάμεσο κομμάτι μπορεί να αφαιρεθεί χρησιμοποιώντας το συνοδευτικό εργαλείο . Με αυτό τον τρόπο μπορείτε εύκολα να κάνετε την εργασία σας, με πολύ χαμηλό κόστος σε αδαμαντοφόρο εργαλείο και σε συντήρηση. Παραδίδεται με δύο δίσκους και ένα εργαλείο αφαίρεσης. Περιλαμβάνονται δίδυμοι δίσκοι υψηλής απόδοσης.
| Κινητήρας | |
| Ισχύς εξόδου | 3,7 kW |
| Μέγιστες στροφές ανά λεπτό του κινητήρα | 9.300 σ.α.λ. |
| Μέγιστη ταχύτητα ισχύος | 9.000 σ.α.λ. |
| Κύλινδροι | 1 |
| Αριθμός χτυπημάτων | 2χρονος κινητήρας |
| Εκπομπές καυσαερίων (CO2 EU V) | 711 g/kWh |
| Τροφοδοσία | Βενζίνη |
| Εξοπλισμός κοπής | |
| Μέγιστο βάθος κοπής | 400 mm |
| Διάμετρος δίσκου, μέγιστη | 230 mm |
| Περιφερειακή ταχύτητα, μέγιστη | 80 m/s |
| Ψυκτικό | Υγρή κοπή |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος προϊόντος | 798 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 246 mm |
| Ύψος προϊόντος | 446 mm |
| Βάρος | 9,6 kg |
| Ήχος και θόρυβος | |
| Ισχύς ηχητικού επιπέδου (Lwa) | 115 dB(A) |
| Επίπεδο πίεσης θορύβου στον χειριστή | 101 dB(A) |
| Δονήσεις | |
| Δονήσεις αριστερής λαβής | 1,9 m/s² |
| Δονήσεις δεξιάς λαβής | 2,8 m/s² |
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά



























































