Καλάθι Το προϊόν “Ποτήρι HUSQVARNA Φ52X500mm Silver VARI-DRILL D20” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Ο υδραυλικός κόφτης K 3600 MK II παρέχει έκκεντρη κίνηση στο δίσκο που σημαίνει ότι το βάθος κοπής φθάνει έως τα 270 mm. Κατάλληλο για ευρεία γκάμα εφαρμογών. Είναι κατάλληλα προσαρμοσμένο για εσωτερικές εργασίες καθώς δεν παράγει καυσαέρια και λειτουργεί σε χαμηλά επίπεδα θορύβου.
| Κινητήρας | |
| Ισχύς (Σύμφωνα με την αξιολόγηση του
κατασκευαστή του κινητήρα) |
4,3 kW |
| Τροφοδοσία | Υδραυλικός |
| Εξοπλισμός κοπής | |
| Μέγιστο βάθος κοπής | 270 mm |
| Διάμετρος δίσκου, μέγιστη | 370 mm |
| Πάχος δίσκου, μέγιστο | 5,6 mm |
| Περιφερειακή ταχύτητα, μέγιστη | 55 m/s |
| Ψυκτικό | Υγρή κοπή |
| Υδραυλικό σύστημα | |
| Ροή υδραυλικού ελαίου | 40 l/min |
| Υδραυλική πίεση, μέγιστη | 150 bar |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος προϊόντος | 727 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 175 mm |
| Ύψος προϊόντος | 410 mm |
| Βάρος | 8,3 kg |
| Ήχος και θόρυβος | |
| Ισχύς ηχητικού επιπέδου (Lwa) | 111 dB(A) |
| Επίπεδο πίεσης θορύβου στον χειριστή | 99 dB(A) |
| Δονήσεις | |
| Δονήσεις αριστερής λαβής | 4,3 m/s² |
| Δονήσεις δεξιάς λαβής | 6 m/s² |
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά





























































