Περιγραφή
Το DMS 240 είναι ένα σύστημα ηλεκτροκίνητου διατρητικού με βάση για μια τεράστια ποικιλία εφαρμογών διάτρησης. Είναι το πιο ισχυρό σύστημα στην κατηγορία των διατρητικών μας. Ένα ιδανικό σύστημα για μεσαίες διατρήσεις σε τοίχους, δάπεδα και οροφές με διάμετρο έως 250 mm. Η βάση είναι εύκολο να γείρει, το οπίσθιο στήριγμα παρέχει αξιόπιστη και σταθερή γωνιακή διάτρηση, εξοικονομώντας σας χρόνο εγκατάστασης και σωματική κόπωση. Το σύστημα αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί για διάτρηση σε εξαερισμούς και υδραυλικά κανάλια, σωλήνες εκκένωσης αποβλήτων, σε φράγμα και σε οδικά σήματα.
| Μοτέρ | |
| Ονομαστική ισχύς εισόδου | 2,4 kW |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Τάση, V | 220-240 V |
| Φάσεις | 1 ph |
| Τροφοδοσία | Ρεύμα |
| Εξοπλισμός | |
| Συνιστώμενη διάμετρος ποτηριού, ελάχιστη | 0 mm |
| Διάμετρος ποτηριού, μέγιστη | 250 mm |
| Ψυκτικό | Υγρή κοπή |
| Σύστημα μετάδοσης κίνησης | |
| Αριθμός ταχυτήτων | 2 |
| Στοιχεία προϊόντος | |
| Σύνδεσμος νερού | G 1 / 4″ |
| Πίεση νερού, μέγιστη | 8 bar |
| Σπείρωμα άξονα, εσωτερικό | G 1/2″ |
| Σπείρωμα άξονα, εξωτερικό | 1 1/4″ 7 UNC |
| Γωνία της βάσης | 0-60º |
| Column installation | Tiltable |
| Διαστάσεις | |
| Ρεύμα, Α | 10 A |
| Μήκος διαδρομής, μέγιστο | 685 mm |
| Μήκος προϊόντος | 545 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 266 mm |
| Ύψος προϊόντος | 1.052 mm |
| Βάρος | 27,5 kg |
| Ήχος και θόρυβος | |
| Ισχύς ηχητικού επιπέδου (Lwa) | 107 dB(A) |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος, μετρούμενη | 106 dB(A) |
| Επίπεδο πίεσης θορύβου στον χειριστή | 90 dB(A) |
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά


























































