Περιγραφή
Το Husqvarna DM 540i είναι μια ισχυρή μηχανή διάτρησης με μπαταρία, βελτιστοποιημένη για χειροκίνητη διάτρηση διαμέτρων έως και 75 mm. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ελαφρύ οπλισμένο σκυρόδεμα τόσο για υγρή όσο και για ξηρή διάτρηση, ενώ άλλα κατάλληλα υλικά περιλαμβάνουν τούβλα και ελαφριά μπλοκ. Το DM 540i μπορεί να χρησιμοποιηθεί με τη βάση διάτρησης DS 150 για διάτρηση διαμέτρων έως 100 mm και χάρη στην ενσωματωμένη συνδεσιμότητα, μπορείτε εύκολα να παρακολουθείτε τη θέση του μηχανήματος, το χρόνο λειτουργίας, τα διαστήματα σέρβις και να λαμβάνετε ασύρματες ενημερώσεις μέσω FOTA (firmware over the air). Η τροφοδοσία ρεύματος παρέχεται από μπαταρίες της σειράς BLi-X και το μηχάνημα είναι συμβατό με μπαταρίες Husqvarna BLi220X/BLi330X. Η ευκολία χρήσης και τα εξαιρετικά εργονομικά χαρακτηριστικά, όπως το χαμηλό βάρος και το καλά ισορροπημένο σώμα του μηχανήματος, το καθιστούν μια εξαιρετική επιλογή για διάτρηση κάτω από νεροχύτες, σε στενές γωνίες ή άλλους στενούς χώρους. Άλλες εφαρμογές περιλαμβάνουν υδραυλικούς σωλήνες, ηλεκτρικές πρίζες, καλώδια, εγκαταστάσεις εξαερισμού και κλιματισμού.
| Μοτέρ | |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία |
| Battery eco system | BLi-X |
| Εξοπλισμός | |
| Διάμετρος διάτρησης χειρός, μέγιστη | 75 mm |
| Διάμετρος ποτηριού με βάση, μέγιστο | 100 mm |
| Συνιστώμενη διάμετρος ποτηριού, ελάχιστη | 15 mm |
| Ψυκτικό | Υγρή / Στεγνή κοπή |
| Σύστημα μετάδοσης κίνησης | |
| Αριθμός ταχυτήτων | 2 |
| Αριθμός ιμάντων | 2 |
| Spindle speed unloaded gear 1 | 1.400 σ.α.λ. |
| Spindle speed unloaded gear 2 | 4.450 σ.α.λ. |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος προϊόντος | 440 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 110 mm |
| Ύψος προϊόντος | 275 mm |
| Βάρος | 4,9 kg |
| Ήχος και θόρυβος | |
| Ισχύς ηχητικού επιπέδου (Lwa) | 97 dB(A) |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος, μετρούμενη | 86 dB(A) |
| Επίπεδο πίεσης θορύβου στον χειριστή | 86 dB(A) |
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά





























































