Περιγραφή
Το DM 1 PACE είναι ένα ισχυρό σωληνοειδές τρυπάνι μπαταρίας. Είναι ένα μηχάνημα τοποθετημένο σε βάση και μέρος του συστήματος μπαταριών PACE (94V). Είναι συμβατό με τη βάση τρυπανιού DS 500 και, σε συνδυασμό με το DE 120 H PACE, αποτελεί μια αποτελεσματική λύση. Η ασύρματη λειτουργία σημαίνει ότι δεν είναι απαραίτητη η χρήση ηλεκτρικής πρίζας ή μεταφοράς βαριών καλωδίων προέκτασης. Μπορείτε να φτάσετε σε οποιαδήποτε θέση εργασίας και να εργαστείτε χωρίς περιττές καθυστερήσεις.
| Μοτέρ | |
| Τύπος κινητήρα | BLDC (brushless) |
| Ισχύς εξόδου | 2,4 kW |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία |
| Μπαταρία | |
| Battery eco system | PACE |
| Εξοπλισμός | |
| Διάμετρος ποτηριού με βάση, μέγιστο | 400 mm |
| Συνιστώμενη διάμετρος ποτηριού, ελάχιστη | 25 mm |
| Σύστημα μετάδοσης κίνησης | |
| Αριθμός ταχυτήτων | 3 |
| Στοιχεία προϊόντος | |
| Σύνδεσμος νερού | Gardena Male |
| Πίεση νερού, μέγιστη | 3 bar |
| Σπείρωμα άξονα, εσωτερικό | G 1/2″ |
| Σπείρωμα άξονα, εξωτερικό | 1 1/4″ -7 UNC |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος προϊόντος | 674 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 173 mm |
| Ύψος προϊόντος | 236 mm |
| Βάρος | 12,3 kg |
| Ήχος και θόρυβος | |
| Ισχύς ηχητικού επιπέδου (Lwa) | 109,1 dB(A) |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος, μετρούμενη | 109,1 dB(A) |
| Επίπεδο πίεσης θορύβου στον χειριστή | 93,4 dB(A) |
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά



























































