Περιγραφή
Πλυστικό υψηλής ποιότητας, εξαιρετικά συμπαγές και φιλικό προς τον χρήστη, για εύκολο καθάρισμα. Μικρό και ελαφρύ για απρόσκοπτη λειτουργία και εύκολη αποθήκευση. Με αντλία αλουμινίου για τη διασφάλιση της υψηλής αντοχής και της μεγάλης διάρκειας ζωής του προϊόντος. Οι γρήγοροι σύνδεσμοι και το εύκαμπτο λάστιχο UltraFlex προσφέρουν γρήγορο και αποτελεσματικό καθαρισμό. Όλα τα αξεσουάρ που περιλαμβάνονται μπορούν να αποθηκευτούν στο μηχάνημα για εύκολη πρόσβαση και πιο αποτελεσματική εργασία. Με θήκη για αποθήκευση του λάστιχου υψηλής πίεσης. Πάρτε το μαζί σας με την έξυπνη λαβή για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για πολλαπλές χρήσεις, διαθέτει επιλεγμένη σειρά αξεσουάρ, για να αντιμετωπίσετε κάθε πρόκληση.
Περιλαμβάνονται στην συσκευασία: πιστόλι, αυλός, ακροφύσιο γενικής χρήσης και ακροφύσιο turbo, σωλήνας υψηλής πίεσης 6m και δοχείο απορρυπαντικού.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Πίεση | 130 bar |
| Παροχή νερού | 465 lt/h |
| Καλώδιο | 5 m |
| Βάρος Προϊόντος | 6.6 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά

























































