Περιγραφή
Αποτελεσματικός φυσητήρας χειρός με ρυθμιζόμενο μήκος σωλήνα. Ισχυρός και καλά ισορροπημένος για επαγγελματική χρήση. Η πατενταρισμένη τεχνολογία του κινητήρα X-Torq, σε συνδυασμό με την ειδική φτερωτή και το ειδικά σχεδιασμένο περίβλημα, δίνουν στον φυσητήρα μεγάλη δυναμική, που παρόλα αυτά είναι εύκολο να ελεγχθεί. Το σύστημα απόσβεσης κραδασμών LowVib κάνει την εργασία λιγότερο επίπονη, ακόμα και σε μεγάλα χρονικά διαστήματα. Και επιπλέον, τα έξυπνα χειριστήρια που διαθέτει, όπως π.χ. ο ρυθμιστής ταχύτητας Cruise Control, συντελούν στην αποτελεσματική και άνετη εργασία κάθε στιγμή. Περιλαμβάνεται πεπλατυσμένο ακροφύσιο για μεγαλύτερη ταχύτητα αέρα έως 86 m/s.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Βενζίνης |
| Κυβισμός | 25,4 cm³ |
| Ισχύς | 1,1 hp / 0,8 kW |
| Όγκος Αέρα | 13 m³/min |
| Ταχύτητα Αέρα | 70 m/sec |
| Βάρος Προϊόντος | 4,4 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
Φυσητήρας Efco SA 2500
365,00 €Original price was: 365,00 €.319,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 319,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
-


Ελληνικά
Αγγλικά























































