Καλάθι Το προϊόν “Γωνιακός Τροχός FLEX L 811 125” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
- Πλάκα λείανσης με αυτοπρόσφυση
- Ηλεκτρονική μεταβλητή ταχύτητα
- Μαλακή λαβή
- Κουτί συλλογής σκόνης με φίλτρο
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Ferm |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 300 W |
| Στροφές | 6000-13000 rpm |
| Δίσκος | 125 mm |
| Καλώδιο | 3 m |
| Βάρος Προϊόντος | 2 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-κονιάματος BENMAN DLX152M
70,00 €Original price was: 70,00 €.46,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 46,50 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κονιάματος BENMAN MKN120M
50,00 €Original price was: 50,00 €.33,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 33,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-σοβά BENMAN WK120M
39,00 €Original price was: 39,00 €.26,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 26,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M
58,00 €Original price was: 58,00 €.38,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 38,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά

























































