Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κονιάματος BENMAN MKN120M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Με ηλεκτρονική ρύθμιση στροφών. Με περιστρεφόμενη λαβή.
Περιλαμβάνει πλαϊνή χειρολαβή, κλειδί αλλαγής δίσκου και προφυλακτήρα Quick Release.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 2350 W |
| Δίσκος | 230 mm |
| Στροφές | 6500 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Βάρος Προϊόντος | 5,3 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
FLEX PACK BF1 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
651,00 €Original price was: 651,00 €.399,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 399,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF12 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.254,00 €Original price was: 1.254,00 €.739,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 739,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 χρώματος BENMAN LX120M
27,00 €Original price was: 27,00 €.18,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 18,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK140M
53,00 €Original price was: 53,00 €.35,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































