Καλάθι Το προϊόν “Γωνιακός Τροχός FLEX L 811 125” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Slim body: με λεπτό σώμα για άνετο κράτημα.
Περιλαμβάνει πλαϊνή χειρολαβή, κλειδί αλλαγής δίσκου και προφυλακτήρα δίσκου.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 710 W |
| Δίσκος | 115 mm |
| Στροφές | 12000 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Βάρος Προϊόντος | 1.7 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR140M
52,00 €Original price was: 52,00 €.34,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 34,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK140M
53,00 €Original price was: 53,00 €.35,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 χρώματος BENMAN LX120M
27,00 €Original price was: 27,00 €.18,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 18,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
FLEX PACK BF6 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
848,00 €Original price was: 848,00 €.509,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 509,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M
58,00 €Original price was: 58,00 €.38,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 38,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































