Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Σετ Μπουλονόκλειδο FLEX IW 1/2” 750 18.0-EC/5.0SET
ΣΕΤ ΜΕ ΔΥΟ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ 5,0Ah (445894), ΦΟΡΤΙΣΤΗ 9,0Α (417882) ΚΑΙ ΒΑΛΙΤΣΑ.
Τάση: 18 V
Ροπή σύσφιξης/χαλάρωσης max: 750 Nm / 950 Nm
Ροπή: 150/200/750 Nm
Βάρος (χωρίς μπαταρία): 1.9 kg
Παράδοση 1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
Add to wishlistAdd to compareΠεριγραφή
Μπουλονόκλειδο IW 1/2” 750 18.0-EC (530231)
- Κινητήρας χωρίς ψύκτρες για 30% μεγαλύτερη ισχύ και 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής
- Έλεγχος ροπής για τέλειο σφίξιμο βιδών
- Ηλεκτρονικό φρένο ταχείας αντίδρασης
- Στιβαρό περίβληµα κιβωτίου ταχυτήτων από χυτό αλουµίνιο
- Δεξιόστροφη/αριστερόστροφη λειτουργία με προστασία ενεργοποίησης
- Το μοτέρ συνδέεται με τη λαβή μέσω ελαστικών βάσεων, για σημαντική μείωση κραδασμών
Περιλαμβάνεται στη συσκευασία κλιπ ζώνης.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Flex |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |