Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 χρώματος BENMAN LX120M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |
| Στροφές | 0-2000 rpm |
| Ροπή | 150 Nm |
| Κρούσεις | 0-3000 bpm |
| Εύρος Τσοκ | 1/4 '' |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος μηχάνημα/ 1 έτος μπαταρία |
Related products
-
FLEX PACK BF9 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.082,00 €Original price was: 1.082,00 €.639,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 639,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF1 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
651,00 €Original price was: 651,00 €.399,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 399,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK140M
53,00 €Original price was: 53,00 €.35,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κονιάματος BENMAN MKN120M
50,00 €Original price was: 50,00 €.33,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 33,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































