Περιγραφή
Σχεδιασμένο για επαγγελματίες, το κονταροπρίονο Husqvarna 525P4S προσφέρει εξαιρετική εργονομία και ισορροπία, βοηθώντας σας να αποφύγετε την καταπόνηση που προέρχεται από την άβολη στάση εργασίας. Ο κινητήρας X-Torq® εξασφαλίζει γρήγορη επιτάχυνση και υψηλή ροπή με χαμηλές εκπομπές ρύπων και χαμηλή κατανάλωση καυσίμου. Διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό χειριστηρίων για εύκολο χειρισμό και αντλία καυσίμου για εύκολη εκκίνηση. Ο οπίσθιος προφυλακτήρας πρόσκρουσης εξασφαλίζει χαμηλό κόστος συντήρησης και εύκολο χειρισμό, ενώ η λάμα από την πλευρά του χειριστή προσφέρει ακρίβεια στην κοπή.
Το κονταροπρίονο Husqvarna 525P4S είναι η ιδανική λύση για να κόψετε κλαδιά ψηλά με άνεση, ακρίβεια και ασφάλεια, χωρίς τη χρήση σκάλας.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Βενζίνης |
| Κυβισμός | 25,4 cm³ |
| Ισχύς | 1,35 hp / 1,0 kW |
| Μήκος Λάμας | 30 cm |
| Βάρος Προϊόντος | 5,3 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά























































