Καλάθι Το προϊόν “Ποτήρι HUSQVARNA Φ112X500mm Silver VARI-DRILL D20” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Φορητή καροτιέρα με ελκυστικό σχεδιασμό και λειτουργική εργονομία. Ο κινητήρας έχει σχεδιαστεί με λαβή πιστολιού για καλύτερο έλεγχο. Χειροκίνητη διάτρηση έως και 80 mm ή σταθερή μέχρι 150 mm. Κατάλληλη για ελαφριές εφαρμογές όπως ο εξαερισμός, σωλήνες υδραυλικών εγκαταστάσεων, πρίζες και καλώδια. Το DM 230 είναι μια εξαιρετική επιλογή για επαγγελματίες, καθώς και ημιεπαγγελματίες.
| Μοτέρ | |
| Ονομαστική ισχύς εισόδου | 1,85 kW |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Τάση, V | 220-240 V |
| Φάσεις | 1 ph |
| Τροφοδοσία | Ρεύμα |
| Εξοπλισμός | |
| Διάμετρος διάτρησης χειρός, μέγιστη | 80 mm |
| Διάμετρος ποτηριού με βάση, μέγιστο | 150 mm |
| Συνιστώμενη διάμετρος ποτηριού, ελάχιστη | 25 mm |
| Ψυκτικό | Υγρή κοπή |
| Σύστημα μετάδοσης κίνησης | |
| Αριθμός ταχυτήτων | 3 |
| Spindle speed unloaded gear 1 | 730 σ.α.λ. |
| Spindle speed unloaded gear 2 | 1.700 σ.α.λ. |
| Spindle speed unloaded gear 3 | 3.600 σ.α.λ. |
| Στοιχεία προϊόντος | |
| Σύνδεσμος νερού | G 1 / 4″ |
| Πίεση νερού, μέγιστη | 8 bar |
| Σφιγκτήρας βάσης | 60 mm |
| Σπείρωμα άξονα, εσωτερικό | G 1/2″ |
| Σπείρωμα άξονα, εξωτερικό | 1 1/4″ 7 UNC |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος προϊόντος | 438 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 104 mm |
| Ύψος προϊόντος | 341 mm |
| Βάρος | 7 kg |
| Ήχος και θόρυβος | |
| Ισχύς ηχητικού επιπέδου (Lwa) | 108 dB(A) |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος, μετρούμενη | 107 dB(A) |
| Επίπεδο πίεσης θορύβου στον χειριστή | 93 dB(A) |
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά




























































