Καλάθι Το προϊόν “Πλυστικό IPC Galaxy H4D 2017 ECO” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Αυτό το ισχυρό πλυστικό μηχάνημα της Nilfisk με ρυθμιζόμενη πίεση νερού χειρίζεται εύκολα όλες τις εργασίες καθαρισμού. Η μεταλλική αντλία που διαθέτει, παρέχει τη δύναμη να καθαρίζει τα πάντα, από μαλακές και ευαίσθητες επιφάνειες έως και τις πιο σκληρές. Καθαρίζει έως και 40m2 / ώρα.
Με τον εξαιρετικά εύκαμπτο σωλήνα ο καθαρισμός είναι απλός και γρήγορος.
Περιλαμβάνονται στον βασικό εξοπλισμό:
- Πιστόλι G3 (126481132)
- Click&Clean μπεκ (126481153)
- Click&Clean δοχείο ψεκασμού (128500077)
- Click&Clean μπεκ (128500076)
- Λόγχη G3 (126481134)
- Εργαλείο καθαρισμού μπεκ (6520844)
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Nilfisk |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Πίεση | 140 bar |
| Παροχή νερού | 460 lt/h |
| Ισχύς Μοτέρ | 1.8 kW |
| Βάρος Προϊόντος | 8.7 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 2 Έτη |
Related products
-
Πλυστικό Nilfisk CORE 125-5 EU
232,00 €Original price was: 232,00 €.130,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 130,00 €.Διαβάστε περισσότερα


Ελληνικά
Αγγλικά



























































