Καλάθι Το προϊόν “Πλυστικό Master LW 180AR” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Πλυστικό υψηλής πίεσης για εύκολο καθαρισμό εξωτερικών χώρων: Ένα ηλεκτρικό πλυστικό υψηλής πίεσης σχεδιασμένο για να βελτιστοποιήσει τον καθαρισμό του εξωτερικού σας χώρου. Εργονομική και απλή λειτουργία με το εξαιρετικά εύκαμπτο λάστιχο, το ιδανικό ύψος λαβής, την εξαιρετική σταθερότητα και την απόλυτη εμπειρία χρήστη. Αποθηκεύεται εύκολα και είναι κατάλληλο για πολλαπλές χρήσεις. Κατάλληλο για να ξεπλένει αποτελεσματικά χώρους γύρω από το σπίτι σας με εξαιρετικά αποτελέσματα, κάθε φορά.
Περιλαμβάνονται στην συσκευασία: πιστόλι, αυλός, ακροφύσιο γενικής χρήσης και ακροφύσιο turbo, σωλήνας υψηλής πίεσης 8m και δοχείο απορρυπαντικού.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Πίεση | 140 bar |
| Παροχή νερού | 465 lt/h |
| Καλώδιο | 5 m |
| Βάρος Προϊόντος | 9,5 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
Πλυστικό Nilfisk CORE 150-10 POWERCONTROL
416,00 €Original price was: 416,00 €.290,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 290,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά


























































