Καλάθι Το προϊόν “Μηχανή γκαζόν Efco LR 48 PE” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Αποτελεσματικός φυσητήρας χειρός που συνδυάζει την υψηλή ισχύ φυσήματος με την φιλικότητα στο χρήστη. Ιδανικός για ιδιοκτήτες σπιτιών. Με πολύ καλή κατανομή βάρους και ευκολία στο χειρισμό χάρη στην ευθυγραμμισμένη έξοδο αέρα. Εύκολος στην εκκίνηση χάρη στην τεχνολογία Smart Start®. Παραδίδεται με στρογγυλό και επίπεδο ακροφύσιο. Το κιτ αναρρόφησης περιλαμβάνεται στο βασικό εξοπλισμό για να μετατρέψετε τον φυσητήρα σε αναρροφητήρα για να συλλέγει και να πολτοποιεί τα υπολείμματα.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Βενζίνης |
| Κυβισμός | 28 cm³ |
| Ισχύς | 1,1 hp / 0,8 kW |
| Όγκος Αέρα | 12 m³/min |
| Ταχύτητα Αέρα | 58 m/s |
| Βάρος Προϊόντος | 4,4 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
Φυσητήρας Efco SA 2500
365,00 €Original price was: 365,00 €.319,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 319,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -


Ελληνικά
Αγγλικά

























































