Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK120M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
- Με εργονομικό σχεδιασμό μείωσης των ταλαντώσεων για ομαλή λειτουργία και ξεκούραστη εργασία
- Ρυθμιζόμενη ταχύτητα
- Σύστημα συλλογής σκόνης με φίλτρο
- Πέλμα με velcro
- Αντιολισθητική λαβή για μεγαλύτερη άνεση και έλεγχο εργασίας
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 380 W |
| Στροφές | 6000-13000 rpm |
| Δίσκος | 125 mm |
| Βάρος Προϊόντος | 2 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
FLEX PACK BF6 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
848,00 €Original price was: 848,00 €.509,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 509,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF8 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
935,00 €Original price was: 935,00 €.569,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 569,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR140M
52,00 €Original price was: 52,00 €.34,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 34,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M
58,00 €Original price was: 58,00 €.38,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 38,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































