Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK160M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Περιλαμβάνει πλαϊνή χειρολαβή, κλειδί αλλαγής δίσκου και προφυλακτήρα δίσκου Quick Release.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 900 W |
| Δίσκος | 125 mm |
| Στροφές | 11000 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Βάρος Προϊόντος | 1.9 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
FLEX PACK BF9 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.082,00 €Original price was: 1.082,00 €.639,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 639,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF7 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
885,00 €Original price was: 885,00 €.529,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 529,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF12 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.254,00 €Original price was: 1.254,00 €.739,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 739,00 €.Διαβάστε περισσότερα


Ελληνικά
Αγγλικά
























































