Καλάθι Το προϊόν “Γωνιακός Τροχός FLEX L 811 125” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Κινητήρας χωρίς ψύκτρες (brushless).
Περιλαμβάνεται στη συσκευασία 1 μπαταρία 4,0Ah 18V, ταχυφορτιστής, 4 καρυδάκια (17,19,20,21) και βαλίτσα μεταφοράς.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |
| Ροπή | 400 Nm |
| Στροφές | 0-2300 rpm |
| Κρούσεις | 0-3300 bpm |
| Υποδοχή Εργαλείου | 1/2'' |
| Φως | LED |
| Βάρος Προϊόντος | 2.6 kg (με μπαταρία) |
| Χρήση | Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος μηχάνημα/ 1 έτος μπαταρία |
Related products
-
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-κονιάματος BENMAN DLX152M
70,00 €Original price was: 70,00 €.46,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 46,50 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR120M
42,00 €Original price was: 42,00 €.28,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 28,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-σοβά BENMAN WK120M
39,00 €Original price was: 39,00 €.26,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 26,00 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά

























































