Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR120M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |
| Ταχύτητα | 0-2300 rpm |
| Ροπή | 400 Nm |
| Κρούσεις | 0-3300 bpm |
| Υποδοχή Εργαλείου | 1/2'' |
| Βάρος Προϊόντος | 1.54 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Related products
-
FLEX PACK BF2 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
693,00 €Original price was: 693,00 €.419,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 419,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR120M
42,00 €Original price was: 42,00 €.28,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 28,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-κονιάματος BENMAN DLX152M
70,00 €Original price was: 70,00 €.46,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 46,50 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































