Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |
| Στροφές | 0-2000 rpm |
| Ροπή | 150 Nm |
| Κρούσεις | 0-3000 bpm |
| Εύρος Τσοκ | 1/4 '' |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος μηχάνημα/ 1 έτος μπαταρία |
Related products
-
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 μπετού BENMAN MK140M
53,00 €Original price was: 53,00 €.35,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
FLEX PACK BF8 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
935,00 €Original price was: 935,00 €.569,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 569,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF10 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.145,00 €Original price was: 1.145,00 €.739,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 739,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF2 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
693,00 €Original price was: 693,00 €.419,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 419,00 €.Διαβάστε περισσότερα


Ελληνικά
Αγγλικά
























































