Καλάθι Το προϊόν “Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR120M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Bulle |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 18 V |
| Στροφές | 0-450 / 0-1600 rpm |
| Ροπή | 40 Nm |
| Κρούσεις | 0-25000 bpm |
| Εύρος Τσοκ | 13mm |
| Ταχύτητες | 2 ταχύτητες |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος μηχάνημα/ 1 έτος μπαταρία |
Related products
-
FLEX PACK BF6 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
848,00 €Original price was: 848,00 €.509,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 509,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF10 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.145,00 €Original price was: 1.145,00 €.739,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 739,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κονιάματος BENMAN MKN120M
50,00 €Original price was: 50,00 €.33,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 33,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-κονιάματος BENMAN DLX152M
70,00 €Original price was: 70,00 €.46,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 46,50 €.Προσθήκη στο καλάθι


Ελληνικά
Αγγλικά
























































