HomeΜηχανήματα ΝικολαΐδηςΕργαλεία ΧειρόςΕργαλεία ΜπαταρίαςΓωνιακός Τροχός Μπαταρίας FF GROUP CAG/125-BL 20V PLUS
Περιγραφή
- Κινητήρας χωρίς ψύκτρες
- Λειτουργία ήπιας εκκίνησης
- Προστασία από υπερφόρτωση
- Προστασία επανεκκίνησης
- Προφυλακτήρας γρήγορης απελευθέρωσης
Περιλαμβάνει προφυλακτήρα γρήγορης απελευθέρωσης, δίσκο, βοηθητική λαβή και κλειδί.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | FF GROUP |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 20 V |
| Δίσκος | 125 mm |
| Στροφές | 8500 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Βάρος Προϊόντος | 1,4 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος μηχάνημα/ 1 έτος μπαταρία |
Related products
-
FLEX PACK BF2 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
693,00 €Original price was: 693,00 €.419,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 419,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF6 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
848,00 €Original price was: 848,00 €.509,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 509,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κόλλας-αρμόστοκου BENMAN KR140M
52,00 €Original price was: 52,00 €.34,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 34,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
FLEX PACK BF9 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.082,00 €Original price was: 1.082,00 €.639,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 639,00 €.Διαβάστε περισσότερα


Ελληνικά
Αγγλικά

























































