Περιγραφή
Husqvarna Automower® 435X AWD: ένα πρωτοπόρο μοντέλο στην αγορά των ρομποτικών χλοοκοπτικών. Το 435X AWD διαθέτει κίνηση σε όλους τους τροχούς, φροντίζει κήπους έωςι 3.500 m² και μπορεί να κινηθεί άνετα ανάμεσα σε εμπόδια, δύσκολα εδάφη και και εδάφη με κλίση έως 70%! Το χλοοκοπτικό διαθέτει X-line σχεδιασμό, προβολείς LED, ανίχνευση απομακρυσμένου αντικειμένου και διαισθητική αλληλεπίδραση με το Automower® Access. Εξοπλισμένο με το Automower® Connect, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης κλοπής GPS.
| Επιφάνεια εργασίας | 3.500 m² |
| Είδος οριοθέτησης | Φυσικό καλώδιο |
| Μέγιστη απόδοση κλίσης στο καλώδιο οριοθέτησης | 50 % |
| Μέγιστη κλίση εδάφους στην περιοχή εργασίας | 70 % |
| Μέγιστος χρόνος λειτουργίας | 24 h |
| Καλώδιο οδήγησης | 3 |
| Σύστημα φόρτισης | Αυτόματο |
| Βάρος | 17,6 kg |
| Διαστάσεις, χλστ., LxWxH Length | 93 cm |
| Διαστάσεις, χλστ., LxWxH Width | 55 cm |
| Διαστάσεις, χλστ., LxWxH Height | 29 cm |
| Αντιληπτό επίπεδο ήχου | 60 dB(A) |
| Ευρετήριο προστασίας (IP Code) | IPX4 |
| Τύπος μπαταρίας | Li-Ion |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 8 Ah |
| Ισχύς φόρτισης | 7 A |
| Μέγιστος χρόνος αυτόνομης λειτουργίας | 145 min |
| Χρόνος φόρτισης | 45 min |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας ανά μήνα σε μέγιστη χρήση | 24 kWh |
| Σύστημα κοπής | 3 αρθρωτές λεπίδες τύπου
ξυραφιού |
| Ύψος κοπής, μέγιστο | 70 mm |
| Ύψος κοπής, ελάχιστο | 30 mm |
| Πλάτος κοπής | 22 cm |
| Ρύθμιση ύψους κοπής | Ηλεκτρική |
| Προστατευτική ποδιά | Ναι |
| Κοπή διπλής κατεύθυνσης | Ναι |
| Πληκτρολόγιο | Jogwheel, display and status LED:s/App |
| Πάνελ πληροφοριών | Color Display TFT 2,8” QVGA |
| Ασύρματη Σύνδεση | Bluetooth®, Κινητό |
| Χειρισμός μέσω εφαρμογής | Automower® Connect |
| Συνεργασία με Smart Home | Ναι |
| Ενημέρωση Firmware | FOTA |
| Ανίχνευση με τη βοήθεια GPS | Yes |
| GeoFence | Ναι |
| Κωδικός PIN | Ναι |
| Συναγερμός | Ναι |
| Αισθητήρας ανύψωσης | Ναι |
| Αισθητήρας κλίσης | Ναι |
| Ανίχνευση αντικειμένων | Υπέρυθρες |
Συμπεριλαμβάνεται: Σταθμός φόρτισης, επιπλέον λεπίδες 6 τεμάχια, τροφοδοτικό, καλώδιο χαμηλής τάσης 10m.
Δεν συμπεριλαμβάνεται: καλώδιο οριοθέτησης και πασσαλάκια.
Επιπλέον πληροφορίες
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
|---|---|
| Πλάτος Κοπής | 22 cm |
| Ύψος Κοπής | 30 – 70 mm |
| Βάρος Προϊόντος | 17.6 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά





























































