Καλάθι Το προϊόν “Χορτοκοπτικό επινώτιο Kraft 691055” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Αλυσοπρίονο 60cc υψηλής απόδοσης για επαγγελματική δασοκομία σκληρού ξύλου. Το Husqvarna 562 XP® G Mark II είναι ένα αλυσοπρίονο 60cc υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένο για επαγγελματική δασοκομία σκληρού ξύλου. Για χρήση με οδηγό έως 28 ιντσών. Όταν θέλετε τη δύναμη ενός μεγάλου πριονιού σε ένα λεπτό και ευέλικτο σώμα, αυτό είναι ένα από τα καλύτερα βενζινοκίνητα αλυσοπρίονά μας. Διαθέτοντας το AutoTune 3.0 με τεχνολογία Simple Start, ξεκινά πάντα εύκολα και λειτουργεί βέλτιστα σε όλες τις συνθήκες. Ο κινητήρας X-Torq® με υψηλές στροφές 60cc διευκολύνει την κοπή σκληρού ξύλου και μεγάλων κωνοφόρων.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Βενζίνης |
| Ισχύς | 4,7 hp / 3,5 kW |
| Μήκος Λάμας | 45 cm |
| Κυβισμός | 59,8 cm³ |
| Βάρος Προϊόντος | 5,9 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βήμα | 3/8 |


Ελληνικά
Αγγλικά


























































