Καλάθι Το προϊόν “Χορτοκοπτικό Kraft 691024” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Το Husqvarna 540 XP® Mark III είναι ένα εύστροφο και ελαφρύ αλυσοπρίονο βενζίνης στην κατηγορία 40cc, σχεδιασμένο για επαγγελματική περιποίηση δέντρων και εργασίες αραίωσης. Ο ισχυρός κινητήρας σε συνδυασμό με τη βέλτιστη επιλογή αλυσίδας SP21G ή S93G προσφέρει εντυπωσιακή ικανότητα κοπής με γρήγορη επιτάχυνση. Οι εύκολες, αξιόπιστες εκκινήσεις – κρύες όσο και ζεστές – και η ομαλή ικανότητα ελιγμών κάνουν αυτό το αλυσοπρίονο αγαπημένο για κάθε ομάδα φροντίδας δέντρων.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Βενζίνης |
| Ισχύς | 2,6 hp / 1,9 kW |
| Μήκος Λάμας | 35 cm |
| Βήμα | 3/8" mini |
| Κυβισμός | 39,1 cm³ |
| Βάρος Προϊόντος | 4.1 kg |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά

























































