Καλάθι Το προϊόν “Αλυσοπρίονο Efco MT5200” έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
Περιγραφή
Αλυσοπρίονο, εύκολο στη χρήση για ερασιτέχνες και ιδανικό για ελαφριές εργασίες κοπής π.χ. καυσόξυλων. Διαθέτει κινητήρα X-Torq® που προσφέρει μειωμένες εκπομπές ρύπων, οικονομία καυσίμου και σύστημα καθαρισμού του αέρα εισαγωγής Air Injection για μειωμένες ανάγκες συντήρησης. Εξοπλισμένο με αλυσίδα χαμηλού κλωτσήματος για μεγαλύτερη ασφάλεια του χειριστή.
Το αλυσοπρίονο Husqvarna 120 ξεχωρίζει για τη στιβαρή κατασκευή, την αξιόπιστη λειτουργία και την υψηλή απόδοση, ενώ ταυτόχρονα σας επιτρέπει να εργάζεστε άνετα και χωρίς κόπο.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | Husqvarna |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Βενζίνης |
| Ισχύς | 1,9 hp / 1,4 kW |
| Μήκος Λάμας | 40 cm |
| Βήμα | 3/8" mini |
| Κυβισμός | 38 cm³ |
| Βάρος Προϊόντος | 4,85 kg |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Εγγύηση | 1 έτος |


Ελληνικά
Αγγλικά

























































