HomeΜηχανήματα ΝικολαΐδηςΕργαλεία ΧειρόςΕργαλεία ΜπαταρίαςΣετ Αναδευτήρας SKIL 3171 CA με μπαταρία 4,0Ah 20V XP
Σετ Αναδευτήρας SKIL 3171 CA με μπαταρία 4,0Ah 20V XP
229,00 €
Περιλαμβάνει μπαταρία 4.0Ah και φορτιστή 6A.
- Ονομαστική τάση: 20V
- Δυνατότητα ανάδευσης μέχρι 35 kg
- Μέγιστη διάμετρος εξαρτήματος ανάδευσης: Φ 120 mm
- Βάρος προϊόντος: 3 kg (χωρίς μπαταρία)
Παράδοση 1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
Add to wishlistAdd to compareΠεριγραφή
- Κινητήρας χωρίς ψήκτρες: Γρηγορότερος, ισχυρότερος και με 10 φορές μεγαλύτερη διάρκειας ζωής.
- Συμπαγής αναδευτήρας κατάλληλος για ανάμειξη υλικών όπως σοβάδες, μπογιές και κόλλες.
- Ήπια εκκίνηση για πλήρη έλεγχο κατά την έναρξη.
- Ανθεκτικό περίβλημα μετάδοσης κίνησης από αλουμίνιο.
- Επιλογή ταχύτητας για ακρίβεια στην ανάμειξη ανάλογα με το υλικό.
- Συνεχής λειτουργία με το πάτημα ενός κουμπιού για ξεκούραστη ανάμειξη χωρίς διακοπές.
Περιλαμβάνει: μπαταρία 4,0Ah, φορτιστή 6A, κλειδιά και εξάρτημα ανάδευσης 120mm.
Επιπλέον πληροφορίες
| Εταιρεία | SKIL |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση | 20 V |
| Στροφές | 200 – 650 rpm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Αναδευτήρας(max) | Φ120mm |
| Χρήση | Επαγγελματική, Ερασιτεχνική, Ημι-επαγγελματική |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
Related products
-
FLEX PACK BF12 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
1.254,00 €Original price was: 1.254,00 €.739,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 739,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
Εξάρτημα αναδευτήρα Μ14 κονιάματος BENMAN MKN120M
50,00 €Original price was: 50,00 €.33,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 33,00 €.Προσθήκη στο καλάθι -
FLEX PACK BF4 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
706,00 €Original price was: 706,00 €.419,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 419,00 €.Διαβάστε περισσότερα -
FLEX PACK BF8 ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
935,00 €Original price was: 935,00 €.569,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 569,00 €.Διαβάστε περισσότερα


Ελληνικά
Αγγλικά








